Komisja Komunalna

  • Łukasz Zięba - Przewodniczący Komisji
  • Kamil Barwinek - członek komisji
  • Jacek Kalinowski - członek komisji
  • Wiesław Parus - członek komisji
  • Krzysztof Plewko - członek komisji
  • Danuta Wilk - członek komisji
  • Dariusz Zawadzki - członek komisji

Komisja Budżetowo - Gospodarcza

  • Agnieszka Trafas - Przewodnicząca Komisji
  • Maciej Bejnarowicz - członek komisji
  • Bartosz Bieńkowski - członek komisji
  • Bogdan Błaszczyk - członek komisji
  • Artur Dąbkowski - członek komisji
  • Adam Hok - członek komisji
  • Przemysław Kiełkowski - członek komisji
  • Piotr Lewandowski - członek komisji
  • Jacek Woźniak - członek komisji
  • Dariusz Zawadzki - członek komisji
  • Izabela Zielińska - członek komisji

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Jacek Kalinowski - Przewodniczący Komisji
  • Wiesław Parus - członek komisji
  • Agnieszka Trafas - członek komisji
  • Jacek Woźniak - członek komisji
  • Danuta Wilk - członek komisji
  • Łukasz Zięba - członek komisji

Komisja Społeczna

  • Małgorzata Grotto - Przewodnicząca Komisji
  • Maciej Bejnarowicz - członek komisji
  • Renata Brączyk - członek komisji
  • Piotr Lewandowski - członek komisji

Komisja Morska

  • Artur Dąbkowski - Przewodniczący Komisji
  • Bogdan Błaszczyk - członek komisji
  • Jacek Kalinowski - członek komisji
  • Krzysztof Plewko - członek komisji

Komisja Uzdrowiskowa

  • Adam Hok - Przewodniczący Komisji
  • Maciej Bejnarowicz - członek komisji
  • Artur Dąbkowski - członek komisji
  • Przemysław Kiełkowski - członek komisji
  • Krzysztof Plewko - członek komisji
  • Karolina Szarłata - Woźniak - członek komisji
  • Agnieszka Trafas - członek komisji
  • Jacek Woźniak - członek komisji
  • Łukasz Zięba - członek komisji

Komisja Rewizyjna

  • Maciej Bejnarowicz - Przewodniczący Komisji
  • Kamil Barwinek - członek komisji
  • Bartosz Bieńkowski - członek komisji
  • Adam Hok - członek komisji
  • Przemysław Kiełkowski - członek komisji
  • Danuta Wilk - członek komisji
  • Jacek Woźniak - członek komisji
  • Izabela Zielińska - członek komisji

Komisja Oświaty i Kultury

  • Wiesław Parus - Przewodniczący Komisji
  • Małgorzata Grotto - członek komisji
  • Karolina Szarłata - Woźniak - członek komisji
  • Danuta Wilk - członek komisji

Komisja Sportu i Turystyki

  • Kamil Barwinek - Przewodniczący Komisji
  • Bartosz Bieńkowski- członek komisji
  • Przemysław Kiełkowski - członek komisji
  • Adam Hok - członek komisji

Komisja Prawa

  • Bogdan Błaszczyk - Przewodniczący Komisji
  • Artur Dąbkowski - członek komisji
  • Piotr Lewandowski - członek komisji