Koncerty Koncerty

Poranne Koncerty Kameralne - Bindaż

  • Data rozpoczęcia:
    13 SIERPNIA 11:00
  • Data zakończenia:
    13 SIERPNIA 13:00

Zapraszamy 13.08.2022 roku o godzinie 11.00 na letnie Poranne Koncerty Kameralne ,,Duet liderów Baltic Neopolis Orchestra”, które odbędą się na Placu Koncertów Porannych przy Bindażu Grabowym.

Emanuel Salvador - skrzypce
Emilia Goch Salvador - altówka

Emanuel Salvador - Jeden z najlepszych portugalskich skrzypków swojego pokolenia (Strad Magazine). Występował jako solista, kameralista i koncertmistrz na wielu światowych scenach od Azji Południowo-Wschodniej, Chin, Japonii po Stany Zjednoczone. Zwycięzca i laureat wielu prestiżowych światowych konkursów. Jako solista i koncertmistrz koncertował m.in. z Orquesta Nacional de Espana, Brasil National Orchestra, Seoul Classical Players, Monterrey Symphony Orchestra, Krasnojarsk Symphony. Założyciel i lider Guimarães String Quartet w Portugalii.

Emilia Goch Salvador - Jako solistka i kameralistka współpracowała z wieloma polskimi i światowymi artystami oraz z licznymi zespołami i orkiestrami m.in. z Niemiec, Anglii, Indii. Koncertowała z nimi m.in. w Norwegii, Estonii, Danii, Singapurze, Tajlandii, Wietnamie, na Filipinach. Współpracowała z teatrem Sadler's Wells w Londynie. Współpracuje z portugalskim kwartetem Guimarães String Quartet. Wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie, prowadzi kursy mistrzowskie w Szczecinie i Guimaraes w Portugalii.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x