Koncerty Koncerty

Poranne Koncerty Kameralne - Bindaż

  • Data rozpoczęcia:
    27 SIERPNIA 11:00
  • Data zakończenia:
    27 SIERPNIA 13:00

Zapraszamy 27.08.2022 roku o godzinie 11.00 na letnie Poranne Koncerty „Astor Piazzolla - w rytmie tanga” Trio con Fuoco, które odbędą się na Placu Koncertów Porannych przy Bindażu Grabowym.

Edyta Wolańska - skrzypce.
Natalia Wesołowska - wiolonczela.
Oleg Wolański - akordeon.

Natalia Wesołowska Jako kameralistka i muzyk orkiestrowy występowała w USA, Niemczech, Danii, Holandii, Czechach, na Litwie i Ukrainie. Związana z Filharmonią im.M. Karłowicza w Szczecinie, współprowadziła Szczecińską Młodzieżową Orkiestrę Kameralną. Uczestniczka krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych, dwukrotna
stypendystka Prezesa Rady Ministrów.

Edyta Wolańska Laureatka wielu konkursów m.in. Ogólnopolskiego Przeglądu Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego im. G. Bacewicz we Wrocławiu i Concorso Musicale Europeo Città di Filadelfia we Włoszech. Solistka grupy pierwszych skrzypiec Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, koncertmistrzyni wielu międzynarodowych projektów orkiestrowych.

Oleg Wolański Absolwent studiów III stopnia Narodowej Akademii im. Piotra Czajkowskiego w Kijowie. Organista i akordeonista, laureat wielu międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych, m. in XX Festa Internazionale Della Fisarmonica Erbezzo (Grand Prix) oraz XVIII Festival Internazionale Della Fisarmonica „Dolomiti” (Grand Prix). Jako solista akordeonista koncertował z wieloma europejskimi zespołami, orkiestrami kameralnymi i symfonicznymi.

Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x